„Alpina“ – žinomiausias prekių ženklas Vokietijoje

„Alpinos“ prekių ženklas – dažų, emalių ir dažyvių lyderis ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje.

Kas mums svarbu

Jau dešimtmečius „Alpina“ – žinomiausias ir perkamiausias prekių ženklas Vokietijoje. Šis prekių ženklas – ir visos Europos dažų, emalių bei dažyvių lyderis.

Skaityti daugiau

„Alpinos“ prekių ženklo istorija

Reikšmingiausią vaidmenį „Alpinos“ prekių ženklo sėkmės istorijoje atliko dažai „Alpinaweiß“ – jie lig šios dienos yra geriausias įmonės „Alpina“ produktas Vakarų Europoje. 

Skaityti daugiau

Tvari plėtra iš kartos į kartą – ir taip jau penkta karta

Įmonei „Alpina“, kaip dažų prekių ženklo lyderei, tenka ypatinga atsakomybė, visų pirma tvarumo srityje. Tvari plėtra mums – tai atsisakymas gyventi būsimų kartų sąskaita. Tai apima ekonominius, ekologinius ir socialinius aspektus. Tvarumas įmonei „Alpina“ – jokia naujiena, tik šiandien jis visam pasauliui tampa vis svarbesnis. „Alpinos“ prekių

Skaityti daugiau

Karjera „Alpinos“ komandoje

Ieškote naujų iššūkių, o gal norite pirmąkart gyvenime įgyti profesinės patirties? Atkreipkite dėmesį į mūsų darbo pasiūlymus.

Skaityti daugiau

Naujoji „Alpina“

Nuolat keistis ir neišsižadėti savo principų – taip galima apibendrinti ilgesnę kaip 100 metų įmonės „Alpina“ istoriją. Mūsų sėkmės formulė – vykęs tradicijų ir inovacijų derinys. O jūs, gerbiamas kliente, visada esate mūsų veiklos centras.

Skaityti daugiau