Naujoji „Alpina“

 Nuolat keistis ir neišsižadėti savo principų – taip galima apibendrinti ilgesnę kaip 100 metų įmonės „Alpina“ istoriją. Mūsų sėkmės formulė – vykęs tradicijų ir inovacijų derinys. O jūs, gerbiamas kliente, visada esate mūsų veiklos centras.

Būtent dėl jūsų pakeitėme prekių išvaizdą, kad dar greičiau ir lengviau galėtumėte rasti norimą produktą ir leistumėte skleistis savo kūrybinei fantazijai.

Jūsų kūrybinės idėjos mus įkvepia kurti naujus produktus. Jūsų vaizduotės jėga – mums akstinas siūlyti geriausios kokybės reikiamą produktą. Mes norime, kad jaustumėtės kaip namuose. „Alpina“ namą paverčia savais namais.

 Čia rasite artimiausią „Alpinos“ pardavimo vietą.

Naujas dizainas – patikima kokybė.

Kad būtų lengviau orientuotis renkantis iš gausaus „Alpinos“ siūlomo asortimento, sukūrėme naują „Alpinos“ dizainą. Nauji emocionalūs pakuočių paveikslėliai tiksliau atskleis produktų paskirtį. Nauja pakuočių išvaizda, vizualiai išryškinanti svarbiausias produkto savybes, ir iškalbingi produktų pavadinimai padės greičiau rasti norimą prekę. Geriausios kokybės produktai pateikiami dėmesį patraukiančiuose naujuose juoduose kibiruose.

Čia rasite ieškomą „Alpinos“ produktą.