Vasario įkvėpimas - rudi atspalviai

Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Rot 2
Sierra 4
Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Sierra 4
Rot 2
Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Rot 2
Terre 4
Perlmutt 4
Sierra 4
Anthrazit 1
Rot 2

Pirmapradė gamta

Šilti žemės atspalviai labai gražiai kontrastuoja su moderniaisiais laikais, kuriais šiandien gyvename. Įsileiskite dalelę pirmapradės gamtos į savo namus! Sukurkite švelnius šviesių ir tamsių spalvų perėjimus ant gretimų sienų – tai suteiks didesnės, gilesnės erdvės pojūtį. Nebijokite ryškių kontrastų, sąmoningai pasirinkite šiltos raudonos ir akmens atspalvių akcentus. Išgausite nuotaikingas spalvines salas, kurios kaip magnetas prikaustys dėmesį ir sudarys spalvinę pusiausvyrą. Pasirinkdami interjero detales, derinkite geometrines ir originalias formas, jų spalva turi atitikti pagrindinę patalpos nuotaiką. Interjerui tai suteiks įvairumo, jį pagyvins. Daugiau informacijos apie rudos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.