Tik jūsų spalva

Pajuskite įkvėpimą – su „Alpina“ jūsų kūrybiškumui visos durys atviros. Nes pasaulis margas. O ar jis bus spalvingas, priklausys nuo jūsų. Nesvarbu, ar norite miegamąjį paversti jaukia ramybės sala, o vonios kambaryje sukurti linksmų spalvų sveikatingumo oazę, iš daugiau kaip 700 atspalvių, suskirstytų į aštuonias spalvų grupes, būtinai išsirinksite savo mėgstamiausią spalvą. Ieškokite įvairių spalvų dermių, puikių derinių, atitinkančių jūsų individualų stilių ir asmenybę. Peržvelkite mūsų praktiškąją spalvų paletę. Čia rasite ne tik įvairiausių nuostabių atspalvių, bet ir idėjų, kaip galėtumėte pagražinti savo namus. Norite daugiau? Visus 700 atspalvių rasite mūsų spalvyne „Alpina ColorMix“ .

ColorMix

„Alpinos“ dažus, emalę Jūsų norima „Tik jūsų spalva“ spalva mielai nuspalvinsime naudodami spalvinimo sistemą „ColorMix“, taip pat suteiksime jiems pageidaujamą blizgesio intensyvumą ir supilstysime į reikiamo dydžio pakuotes!

Raudoni atspalviai: jausmų energija

Jūs greičiausiai emocionalus tipas, jausmingas, aistringas ir kupinas energijos? Tada raudona – jūsų spalva. Raudona – gyvybinės jėgos ir jausmingumo spalva.

Skaityti daugiau

Oranžiniai atspalviai: kūrybiškumas

Jums patinka tai, kas neįprasta, spalvinga ir žaisminga? Tada oranžinė spalva kaip tik jums. Oranžinė – džiaugsmo ir kūrybiškumo spalva.

Skaityti daugiau

Geltoni atspalviai: lengvi ir linksmi

Mėgstate šviesą ir giedrą, mielai apsigaubiate spindinčiomis spalvomis? Tada geltona – jūsų spalva. Geltona – tai šviesos ir gyvenimo džiaugsmo spalva.

Skaityti daugiau

Žali atspalviai: gyvybingas šviežumas

Mėgstate šviežumą? Tada tegul jus supa žalios spalvos atspalviai. Žalia spalva – tai šviežumo ir įkvėpimo spalva.

Skaityti daugiau

Mėlyni atspalviai: karališkas kilmingumas

Mėlyna spalva skleidžia ramybę. Mėlynų atspalvių yra labai daug – tai ir jūros mėlis, ir šviesi, pakylėta dangaus žydrynė.

Skaityti daugiau

Rudi atspalviai: natūrali dermė

Mėgstate jaukumą ir patogumą? Tada rinkitės rudus atspalvius. Jų būna labai įvairių: jausmingų, šiltų, žemės rudumo, sodrių mokos ir žemės atspalvio ochros.

Skaityti daugiau

Pilki atspalviai: išskirtinė elegancija

Patinka santūrus, elegantiškas, neįkyrus interjeras? Tada jums labiausiai turėtų patikti pilka spalva. Tai – elegancijos ir dalykiškumo spalva.

Skaityti daugiau

Balti atspalviai: tauri švara

Balta – tai tobulumo ir švaros spalva. Baltų atspalvių spektras gali būti labai įvairus: nuo spindinčios baltos iki švelniai kreminės.

Skaityti daugiau

Pavartykite mūsų idėjų knygą – taip galėsite lengviau rasti savo mėgstamiausią spalvą.

Rekomenduojami produktai