Spalį įkvėps oranžiniai atspalviai

Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Tarmac 2
Holunder 1

Harmonija ir jaukumas

Oranžinė spalva – jaukumo garantas jūsų namams. Ir virtuvėje, ir gyvenamajame kambaryje švelniai ryškios sienos spinduliuos šilumą. Dar gražiau atskleisti oranžinę spalvą galite atskirus paviršius nudažę matine vidutinio tamsumo pilka spalva, kuri veiks kaip prigesinantis elementas. Akcentams rinkitės sodrių uogų atspalvių vyšninį arba violetinį toną, kurie puikiai įsilies į jaukią atmosferą. Kaimiško stiliaus baldai kartu su šiuolaikinėmis interjero detalėmis sukurs malonią nuotaiką ir kvieste kvies ilgėliau čia pasilikti. Mėgaukitės „Alpina“ teikiama harmonija savo namuose! Daugiau informacijos apie oranžinės spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.