Sausį įkvėpia balti atspalviai

Alabaster 4
Brombeere 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Brombeere 2
Porzellan 2
Kardamom 2
Alabaster 2
Bims 2
Alabaster 4
Kardamom 2
Bims 2
Porzellan 2
Brombeere 2

Švelnumas ir taurumas

Šviesias patalpas tinka dažyti šviesiomis spalvomis, tamsias – juo labiau! Puristams, mėgstantiems gryną formą ir pastelinį koloritą, tinkamiausias pasirinkimas – šviesūs akmens atspalvių deriniai. Krintanti dienos šviesa ir jos sukelta šešėlių žaismė sukuria natūraliai švelnią kaitą. Su pilkšva ir šviesiai ruda spalvomis sukursite taurias spalvines išraiškas, kurios netrikdys jaukios kambario atmosferos. Šviesiomis akmens spalvomis sukurtame interjere žaismingą nuotaiką sukurti padės modernūs baldai bei keli kontrastingų spalvų akcentai, pvz., prisirpusių uogų spalvos. Jeigu parinksite šviesaus akmens atspalvių baldus, patalpos atrodys elegantiškai ir moderniai. Šviesios medinės grindys ir iš natūralių medžiagų sukurti interjero aksesuarai suteiks bendram įspūdžiui išbaigtumo. Daugiau informacijos apie baltos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.