Rugsėjį rinkitės pilkus atspalvius

Tarmac 3
Laubfrosch 2
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Alabaster 4
Vanilla 1
Brombeere 1
Laubfrosch 2

Santūru, bet nenuobodu

Vidutinio tamsumo pilka tinka visoms patalpoms - valgomojo ar skaitymo zonai, miegamajam ar koridoriui. Tamsios sienos nuo švelnaus pilko tono pašviesėja, taip sukuriamas visai kitoks įspūdis. Vidutinio tamsumo pilka gražiai padengia ištisas sienas, o prie jų galima priderinti daugybę įvairaus stiliaus interjero detalių. Elegantiškumą sukuria nespalvotas derinys su smėline ir balta. Vidutinio tamsumo pilka gražiai dera ir su sodriomis spalvomis, atsitraukdama į antrą planą ir suteikdama erdvės atsiskleisti sodriems uogų arba intensyviems žaliems akcentams. Išbandykite! Daugiau informacijos apie pilkos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.