Rugpjūtį įkvėps žali atspalviai

Alabaster 4
Laubfrosch 2
Malve 1
Porzellan 2
Laubfrosch 2
Malve 1
Laubfrosch 2
Porzellan 2
Anthrazit 1
Alabaster 4
Laubfrosch 2
Alabaster 4
Porzellan 2
Anthrazit 1
Malve 1

Ideali spalva ir vaikams, ir suaugusiems

Vaikams patinka ši spalva! Ji kviečia žaisti, svajoti ir suteikia daug erdvės fantazijai. Dėl tos pačios priežasties ši spalva puikiai tinka ir kitų šeimos narių poilsio kambariams. Siekiant vaikų kambaryje sukurti linksmą ir atvirą nuotaiką, reikėtų derinti šviežią žalią su melsvo atspalvio šviesiu akmens spalvos tonu, o tėvų miegamajame rekomenduojama žalią derinti su švelniu smėliniu atspalviu. Kadangi vaikų kambaryje niekada spalvų nebūna per daug, galite drąsiai eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, sodriais rožiniais tonais. Tėvai savo kambario apdailai turėtų rinktis santūresnes spalvas, kaip antai, tamsų, matinį akmens spalvos atspalvį. Daugiau informacijos apie žalios spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.