Liepą įkvėps rudi atspalviai

Perlmutt 4
Kakao 4
Tarmac 3
Blau 3
Brombeere 1
Tarmac 3
Kakao 4
Perlmutt 4
Blau 3
Brombeere 1
Perlmutt 4
Kakao 4
Brombeere 1
Perlmutt 4
Kakao 4
Perlmutt 4
Tarmac 3
Blau 3
Brombeere 1

Jaukumas ir ramybė

Prislopinti rudi atspalviai dvelkia šiluma ir sukuria jaukumą. Ruda spalva ypač tinka gyvenamiesiems kambariams ir miegamiesiems. Nuspręskite patys, ar atskiromis rudos spalvos zonomis norėsite išryškinti architektoninius dizaino elementus, ar šia spalva apipavidalinsite ištisus paviršius. Taip nudažyti paviršiai tikrai tauriai derės su įvairiomis akcentų detalėmis. Raiškiems akcentams ir šiltai bei maloniai atmosferai labai tinka sodrūs uogų atspalviai ir violetinio atspalvio mėlyna. Su interjero detalėmis iš natūralių medžiagų, kaip rotangas, keramika, oda ir mediena, sukursite nuostabiai jaukią namų aplinką. Daugiau informacijos apie rudos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.