Lapkritis įkvėps rinktis baltus atspalvius

Perlmutt 4
Veilchen 3
Terre 4
Brombeere 1
Blau 3
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Perlmutt 4
Terre 4
Veilchen 3
Brombeere 1
Blau 3

Tiesiog gerai savijautai

Pasirinkę „Alpina Perlmutt-Weiß“ dažus, neapsiriksite! Modernaus interjero gyvenamąsias patalpas nudažykite baltai, o pakui, priklausomai nuo erdvių, sudėliokite kontrastuojančius spalvinius akcentus, atskiras patalpų detales nudažydami derančiomis spalvomis. Gyvenamųjų arba valgomųjų zonų sienų paviršius galima nudažyti ištisai. Siekiant sukurti ramią atmosferą miegamuosiuose arba poilsio kambariuose, vertėtų atskiras sienas nudažyti pasteliniais violetiniais ir šiltais rudais atspalviais. Gražų kontrastą balta sudaro su uogų atspalviais ir šilta violetine – taip sukuriama subalansuota erdvės architektonika. Tokiam interjerui ypač tinka šiuolaikiniai baldai ir grindys iš tauriosios medienos arba lietinės grindys. Su „Alpina“ susikursite jaukumą tarp keturių sienų! Daugiau informacijos apie baltos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.