Gruodį įkvėps raudoni atspalviai

Johannisbeere 4
Holunder 4
Ozean 4
Johannisbeere 4
Ozean 4
Holunder 4
Satin 3
Johannisbeere 4
Holunder 4
Satin 3
Ozean 4
Johannisbeere 4
Satin 3
Holunder 4
Ozean 4

Spalva. Spalva. Spalva!

Leiskitės užvaldomi aistros ir atsikratykite bereikalingo kuklumo! Raudona uždega! Nuostabi ryški spalva, kuriai nėra reikalo slėpti savo privalumų. Tik šią gyvą, energija trykštančią spalvą vertėtų prislopinti matiniais ir švelniais tonais. Tam labai tinka subtilūs kreminiai atspalviai arba violetinio atspalvio pilka. Šie tonai atvėsins bendrą patalpos spalvinį klimatą iki malonaus lygio. Ši karšta spalva nebijo jokių konkurentų. Gaivi jūros mėlynumo spalva padės jums gyvenamosiose patalpose sukurti nedideles spalvines salas, kurios raudonai spalvai suteiks dar daugiau ryškumo ir sukurs nuostabų kontrastą. Patalpos charakterį išryškins balti ir juodi baldai. Daugiau informacijos apie raudonos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.