Gegužę įkvėps raudoni atspalviai

Rosé 1
Karamell 4
Granito 4
Minze 4
Rosé 1
Granito 4
Rosé 1
Granito 4
Minze 4
Rosé 1
Granito 4
Karamell 4
Minze 4

Švelnaus žavesio dvelksmas

Pasinerkite į prislopintos rožinės spalvos pasaulį ir leiskitės suviliojami švelnaus spalvos žavesio. Šia spalva ištisai nudažyti dideli paviršiai švelniai užvaldo patalpą, skleisdami ramybę ir susimąstymą. Švelniais kreminiais ir karameliniais atspalviais pabrėšite santūrios rožinės prislopintą ryškumą ir sukursite puikų pastelinių spalvų interjerą.

Šviežiai žalia tinka kaip kontrastinė spalva, kad ypač siaurose ir ilgose patalpose būtų prigesintas raudonos spalvos poveikis ir sukurta harmoninga spalvinė dermė. Labai gražiai dera baldai, audiniai su egzotiniais raštais ir šviesios medinės grindys.

Daugiau informacijos apie raudonos spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.