Birželį įkvėpimą suteiks žali atspalviai

Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Antigua 3
Grün 1

Vandenyno gelmės

Melsvai žalia – tai puikus jūros dugno ir dangaus žydrynės spalvų derinys. Ši sodri ir labai ryški spalva džiugina akį ir patraukia dėmesį.

Ypač kai melsvai žalia spalva nudažoma tik dalis paviršiaus. Žaismėje su tamsiai žaliais atspalviais, ji sukurs atpalaiduojančią atmosferą. Gaivinamąjį efektą žalia spalva įgaus derinyje su kremine ir šviesiai žalia spalvomis, kurios papildo ryškią žalių spalvų žaismę.

Melsvai žalia spalva gražiai dera su įvairiomis interjero detalėmis ir ypač gražiai išryškėja vienspalvių ir neryškių elementų fone. Pavyzdžiui, su šiuolaikiniais ir vintažiniais kaimiško stiliaus baldais. Ir visai nesvarbu, ar norite sukurti šiuolaikinį interjerą, ar pasakiškai gražią poilsio zoną – su melsvai žalia tai jums visada pavyks! Daugiau informacijos apie žalios spalvos ir kitų atspalvių poveikį rasite čia.

Jums reikia daugiau informacijos apie šį atspalvį arba „Alpina" produktus? Parašykite mums arba kreipkitės į konsultantą artimiausiame statybinių medžiagų prekybos centre.

Alpina ColorMix sistema šiuo atspalviu tonuotų produktų pavyzdžiai

Dar neradote tinkamo atspalvio?

ColorMix
Išsirinkite savo mėgstamiausią atspalvį iš 700, esančių Alpina Your Personal Color spalvyne. Su Alpina ColorMix profesionalia tonavimo sistema tiesiog parduotuvėje per keletą minučių bus paruoštas reikiamas kiekis Jūsų pasirinkto atspalvio dažų.